Vyhledávače.unas.cz
České vyhledávače
Slovenské vyhledávače
Zahraniční vyhledávače
Jak zvýšit návštěvnost stránek
Guestbook
Přidat vyhledávač
Přidat odkaz
Přidat obchod
Přidat ubytovací zařízení
Souteze
Swarovski
Odkazy
Hry pro dívky
Hry pro dva
Mahjong hry zdarma
Hry pro nejmensi
Volná pracovní místa
[CNW:Counter]
Jak zvýšit návštěvnost

Jak zvýšit návštěvnost stránek

Existuje velká řada způsobů jak zvýšit návštěvnost stránek. Základem je asi dobře zpracovaný web se zajímavým obsahem. V dnešní době existuje nepřeberné množství placených služeb podporujících nárust návštěvnosti Vašich stránek. Já zde však uvádím několik tipů, které Vás nebudou nic stát:

Metatagy
<title>Nadpis stránky</title>
<meta name="keywords" content="klíčové slovo1,klíč.sl.2,... ">
<meta name="description" content="popis stránky">
Tyhle metatagy by neměly chybět asi v žádné stránce. Vyhledávač z nich zjistí tyto informace: Název(nadpis) stránky, klíčová slova - několik slov které maximálně charakterizují Vaši stránku. Nedoporučuje se to s klíčovými slovy přehánět. Lepší je kvalita než kvantita. Také je nevhodné opakování stejných slov. Některé vyhledávače jsou na to háklivé a mohou Vaši stránku penalizovat. Popis stránky se doporučuje v rozmezí 150-200 znaků. Tyto metatagy Vám mohou značně zvýšit návštěvnost.

Registrace do vyhledávačů
Je to asi nejběžnější a nejúčinnější způsob jak dát o sobě vědět. Existuje nepřeberné množství vyhledávačů a katalogů do kterých se můžete registrovat. České naleznete tady, Slovenské tady a zahraniční jsou tady. Určitě stojí za to dát si tu práci a registrovat se v co nejvíce vyhledávačích. U většiny z nich si vyberete kategorii z katalogu a vyplníte ve formuláři základní informace o Vaší stránce. Jako je adresa, název, klíčová slova, popis a podobně.

Volba domény
Při výběru domény by jste se měli držet několika zásad. Název domény by měl být pokud možno krátký. Hlavně by měl být dobře zapamatovatelný. Jméno domény by mělo maximálně vystihovat obsah webu. Doporučuje se také používat českou doménu jmeno.cz pro weby zaměřené na české uživatele. Má to spojitost se zapamatováním celé adresy.

Výměna odkazů
Výměna odkazů je dalším užitečným způsobem jak zvýšit návštěvnost Vašeho webu. Pokud je Váš odkaz na webech s podobnou tématikou, máte velkou šanci že uživatel se o danou oblast zajímá a proto Vás pravděpodobně také navštíví. Další výhodou je, že pokud existuje na Vaši stránku hodně odkazů z jiných webů, potom se také zvyšuje Vaše umístění ve většině vyhledávačů. Na této stránce můžete přidat odkaz zde.

*** 2005 ***